طرح فولاد مبارکه در ساماندهی پسابهای شهری

دنیای بانک: مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان به همراه جمعی از مدیران ارشد این سازمان در جریان دیدار با مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه، راه های تسریع در بهره برداری پروژه بیع متقابل اداره آب و فاضلاب استان و فولاد مبارکه به منظور خرید و انتقال پساب شهرستانهای مبارکه و لنجان و نیز استفاده بهینه از این پسابها را در صنعت مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل فولادمبارکه در این نشست ضمن تأکید بر لزوم انجام به موقع تعهدات طرفین گفت: مصمم هستیم با اولویت بندی اجرای این پروژه، هر چه سریعتر گلوگاه های احتمالی پیش روی را تا اجرای کامل طرح برطرف نمائیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با همدلی که بین دو مجموعه وجود دارد، این پروژه هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

بنابراین گزارش در ادامه این نشست هاشم امینی مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان نیز بیان کرد: مشارکت فولادمبارکه در اجرای این پروژه و توجه این شرکت به مسئولیتهای اجتماعی بسیار ارزشمند و در کشور به عنوان یکی از بی نظیرترین پروژه ها مطرح است.

وی افزود: در این پروژه فولاد مبارکه یک نگاه بلندمدت و استراتژیک برای تأمین آب داشته که این موضوع در حوزه مدیریت آب استان نیز بسیار با اهمیت میباشد. بدین منظور به عنوان مدیر ارشد شرکت آب و فاضلاب استان از این پروژه به طور جدی حمایت مینمایم و از سایر همکاران خود نیز خواسته ایم تمام تلاش خود را برای بهره برداری هر چه سریعتر از این پروژه به کارگیرند.

امینی با تأکید بر همراهی و تأمل و رفع مشکلات احتمالی پیشروی برای اتمام این پروژه از کمیته راهبری پروژه خواست با تعامل مسئولان این پروژه در فولاد مبارکه و آبفا در تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه اقدام نمایند.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان این پروژه را یک اقدام مهم در بخش محیط زیست در سطح منطقه دانست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *