تیوپ لاستیکی آب بندی دکتر پایپ در اندازه های مختلف

در بسیار از مواقع، تلف کردن زمان برای قطع منبع جریان جهت رفع نشتی لوله، موجب خسارات جبران ناپذیری میشود. مخصوصا اینکه محتوای لوله نشت کننده، سمی، خورنده و یا قابل اشتعال باشد. یا حتی امکان قطع جریان اصلا وجود نداشته باشد، مثل لوله های تامین کننده آب شرب شرکت آب و فاضلاب، در چنین شرایطی باید هر چه سریعتر نسبت به رفع نشت موقت جریان اقدام نمود و سپس اقدامات تکمیلی برای رفع دائمی نشتی لوله  انجام شود. مرسوم ترین روش در دنیا برای این منظور استفاده از نوار رابر است.

جهت آب بندی و اتصال لوله های آب، شیلنگهای آبیاری وغیره… جایگزین تیوپ های مستعمل دوچرخه و موتورسیکلت.
مقاوم در برابر نور خورشید و تنش های حرارتی.
ویژگی ها:
1- مقاوم در برابر نور خورشید.
2- مقاوم در برابر تنشها حرارتی.
3- کشش زیاد.
4- آب بندی بالا.
5- بریده شده با عرض مناسب و یک نواخت.
6- سرعت در استفاده.
7- قیمت مناسب در مقابل تیوپهای استفاده شده و پوسیده.
8- دسترسی سریع و استفاده آسان.

نوار های رابر شرکت مپا بهترین و محکم ترین جنس نوار های لاستیکی مطابق تکنولوژی روز دنیا می باشند که جهت آب بندی اولیه در حالت آنلاین ( زمانی که خط فعال است) بکار گرفته می شوند. این نوار ها در سایز های متفاوت و متناسب نوع درز یا شکاف و همچنین متناسب سایز لوله تولید و عرضه می گردند.

این نوار بسیار قوی , لاستیکی و ضد آب که می‌تواند به عنوان چسب, باند, مهر و ابزاری برای ترمیم به کار رود از پوشش ضخیم, انعطاف‌پذیر و لاستیکی تشکیل شده است.

به علاوه این نوار در برابر اشعه UV مقاوم بوده، سازگار با محیط‌زیست و عاری از voc است و گستره دمایی وسیعی را پوشش میدهد؛ بطوری که میتوان ان را را در شرایط آب و هوایی مختلف برای ترمیم و آب بندی استفاده نمود. این محصول با رفع مستقیم نشتی آب و رطوبت از لوله به یک مانع بسیار قوی , انعطاف‌پذیر , ضد آب و عریض برای پوشش سریع ترک‌های بزرگ , شکاف‌ها و سوراخ‌ها تبدیل شده است .

مشخصات محصول:

  • ضد آب
  • رنگ: مشکی
  • سایز: در سه سایز ۵*۵ ، ۷٫۵*۷٫۵ و ۱۰*۱۰ موجود است.